ZGK LOGO

Zakład Gospodarki Komunalnej

w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o.

Ostrów Mazowiecka

PSZOK – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ostrowi Mazowieckiej (ul. Łąkowa 10) przyjmuje nieodpłatnie posegregowane odpady: (odpady zielone (resztki z roślin i krzewów), papier i tekturę, metal i tworzywa sztuczne, szkło, odpady biodegradowalne, popiół paleniskowy, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlano remontowe, zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) dostarczone przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Ostrów Mazowiecka.

PSZOK jest czynny:
poniedziałek, środa, piątek w godz. 9.00-17.00 oraz wtorek, czwartek, sobota w godz. 9.00-14.00.

HARMONOGRAMY OBOWIĄZUJĄCE OD 1 KWIETNIA 2022

Data nadania: 30.03.2022 r.

Harmonogramy dla firm OD STYCZNIA 2022

FIRMY – DEKLARACJA RAZ W TYGODNIU – REJON 1 – Wykaz ulic: 11 Listopada, Alibaby, Alladyna, Artyleryjska, Bajeczna, Bajkowa, Biała, Błotna, Borowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Cmentarna, Długa, Działkowa, Fabryczna, Fałata, Fiołkowa, Gierymskiego, Gołębia, Grota Roweckiego, Hertela, Irysowa, Jana Brzechwy, Jasna, Kadetów, Kameralna, Kawaleryjska, Kolejowa, Korczaka, Kossaka, Krzywa, Kukiela, Liliowa, Lotnicza, Lubiejewska, Łączna, Malczewskiego, Miszewskiego, Młyńska, Moniuszki, Noakowskiego, Najmoły, Okopowa, Orzeszkowej, Oficerska, Orzechowa, Pasażerska, Pawłowskiej, Piłsudskiego, Pocztowa, Pokątna, Północna, Ptasia, Raganowicza, Rzepeckiego, Sadowa, Saperska, Sezamkowa, Sielska, Sikorskiego, Spokojna, Stacyjna, Strażaków OSP, Strzelecka, Szkoły Podchorążych, Ścienna, Torowa, Waleczna, Wąska, Wesoła, Wiaduktowa, Wiatraczna, Wileńska, Wiosenna, Wodna, Wschodnia, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Złota, Złotych Kłosów, Żale, Żołnierska, Żwirowa, Zwycięstwa, Ułanów, 18 PAL, Asnyka, Bagińska, Bażantowa, Bąkówka, Bema, Błękitna, Borowikowa, Cicha, Cytrynowa, Daliowa, Dąbrowskiej, Diamentowa, Dobra, Dzika, Gęsia, Gosiewskiego, Grzybowa, Harcerska, Inwalidów, Jagiellońska, Klonowa, Kolberga, Królowej Bony, Krucza, Kubusia Puchatka, Legionowa, Łamana, Malinowskiego, Matejki, Mickiewicza, Miła, Mieszka, Mikołajczyka, Miodowa, Myśliwska, Nocznickiego, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Owocowa, Parcelacyjna, Pasterska, Pileckiego, Plac. Ks. A. Mazowieckiej, Podleśna, Pogodna, Popiełuszki, Prusa, Przyjaźni, Pusta, Rataja, Radosna, Reja, Robotnicza, Rodziewiczówny, Różana, Różańska, Rumiankowa, Ruszczyca, Rycerska, Serwisowa, Skłodowskiej, Słoneczna, Spacerowa, Stapińskiego, Stolarskiego, Sucharskiego, Sztarka, Świderskich, Tamkowa, Urocza, Waniliowa, Wiśniowa, Witosa, Wojska Polskiego, Widna, Wróblewskiego, Wronia, Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zielna, Żurawia.
Firmy położone na terenie: Komorowa, Starego Lubiejewa.
Pobierz
FIRMY – DEKLARACJA RAZ NA 2 TYGODNIE – REJON 1 – Wykaz ulic: 11 Listopada, Alibaby, Alladyna, Artyleryjska, Bajeczna, Bajkowa, Biała, Błotna, Borowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Cmentarna, Długa, Działkowa, Fabryczna, Fałata, Fiołkowa, Gierymskiego, Gołębia, Grota Roweckiego, Hertela, Irysowa, Jana Brzechwy, Jasna, Kadetów, Kameralna, Kawaleryjska, Kolejowa, Korczaka, Kossaka, Krzywa, Kukiela, Liliowa, Lotnicza, Lubiejewska, Łączna, Malczewskiego, Miszewskiego, Młyńska, Moniuszki, Noakowskiego, Najmoły, Okopowa, Orzeszkowej, Oficerska, Orzechowa, Pasażerska, Pawłowskiej, Piłsudskiego, Pocztowa, Pokątna, Północna, Ptasia, Raganowicza, Rzepeckiego, Sadowa, Saperska, Sezamkowa, Sielska, Sikorskiego, Spokojna, Stacyjna, Strażaków OSP, Strzelecka, Szkoły Podchorążych, Ścienna, Torowa, Waleczna, Wąska, Wesoła, Wiaduktowa, Wiatraczna, Wileńska, Wiosenna, Wodna, Wschodnia, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Złota, Złotych Kłosów, Żale, Żołnierska, Żwirowa, Zwycięstwa, Ułanów, 18 PAL, Asnyka, Bagińska, Bażantowa, Bąkówka, Bema, Błękitna, Borowikowa, Cicha, Cytrynowa, Daliowa, Dąbrowskiej, Diamentowa, Dobra, Dzika, Gęsia, Gosiewskiego, Grzybowa, Harcerska, Inwalidów, Jagiellońska, Klonowa, Kolberga, Królowej Bony, Krucza, Kubusia Puchatka, Legionowa, Łamana, Malinowskiego, Matejki, Mickiewicza, Miła, Mieszka, Mikołajczyka, Miodowa, Myśliwska, Nocznickiego, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Owocowa, Parcelacyjna, Pasterska, Pileckiego, Plac. Ks. A. Mazowieckiej, Podleśna, Pogodna, Popiełuszki, Prusa, Przyjaźni, Pusta, Rataja, Radosna, Reja, Robotnicza, Rodziewiczówny, Różana, Różańska, Rumiankowa, Ruszczyca, Rycerska, Serwisowa, Skłodowskiej, Słoneczna, Spacerowa, Stapińskiego, Stolarskiego, Sucharskiego, Sztarka, Świderskich, Tamkowa, Urocza, Waniliowa, Wiśniowa, Witosa, Wojska Polskiego, Widna, Wróblewskiego, Wronia, Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zielna, Żurawia.
Firmy położone na terenie: Komorowa, Starego Lubiejewa.
Pobierz
FIRMY – DEKLARACJA RAZ W TYGODNIU – REJON 2 – Wykaz ulic: 1000 Lecia, 3-go Maja, Armii Krajowej, Bałdygi, Bielska, Bohaterów Pecynki, Bojowników, Bursztynowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Duboisa, Echa Leśne,
Głowackiego, Gródźki, Harusewicza, Jodłowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Kmicica, Kolarska, Kolasińskiego, Konopnickiej, Konwaliowa, Kościuszki, Kraszewskiego, Księżycowa, Kwiatów Polskich, Lawendowa, Lazurowa, Lipowa, Magnolii, Malinowa, Małkińska, Mazowiecka, Modra, Modrzewiowa, Morelowa, Niska, Nowa, Piękna, Plac Wolności, Plater Emilii, Poziomkowa, Radwańskiego, Reymonta, Rubinkowskiego, Rytla, Sienkiewicza, Słowackiego, Sobotki, Sportowa, Sudoła, Surowskiego, Szkolna, Szpitalna, Śnieżna, Taczanowskiego, Techników, Tęczowa, Warchalskiego, Widnichowska, Wieczorka, Wójtowska, Wspólna, Zakrzewskiego, Zapolskiej, Zawiszy, Zdrojowa, Żeromskiego, 63 Rok, Akacjowa, Aleja Świętego Jana Pawła II, Baczyńskiego, Batorego, Billewiczówny, Borowskiego, Brokowska, Broniewskiego, Brzozowa, Brzózki, Bukowa, Chopina, Dębowa, Długosza, Dolna, Fryczego, Gajcego, Gajowa, Gałczyńskiego, Hajduczka, Herberta, Iglasta, Iłłakowiczówny, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kacza, Kalinowa, Kamienna, Ketlinga, Kiemliczów, Kochanowskiego, Kopernika, Kosynierów, Kowalskiego Rocha, Krótka, Książęca, Kwiatowa, Langiewicza, Lechonia, Leśmiana, Leśna, Łąkowa, Makuszyńskiego, Mieczkowskiego, Morcinka, Mystkowskiego, Na Polance, Nałkowskiej, Olszynowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piłata, Plac Waryńskiego, Podstoczysko, Poprzeczna, Prosta, Przeskok, Przybosia, Sapiechy, Skargi Piotra, Skrzetuskiego, Słonimskiego, Sosnowa, Srebrna, Staffa, Staszica, Szlachecka, Świerkowa, Targowa, Tetmajera, Topolowa, Traugutta, Trębickiego, Tuwima, Warszawska, Wiejska, Witaminowa, Witkiewicza, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zielona, Zagłoby, Zaciszna.
Pobierz
FIRMY – DEKLARACJA RAZ NA 2 TYGODNIE – REJON 2 – Wykaz ulic: 1000 Lecia, 3-go Maja, Armii Krajowej, Bałdygi, Bielska, Bohaterów Pecynki, Bojowników, Bursztynowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Duboisa, Echa Leśne,
Głowackiego, Gródźki, Harusewicza, Jodłowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Kmicica, Kolarska, Kolasińskiego, Konopnickiej, Konwaliowa, Kościuszki, Kraszewskiego, Księżycowa, Kwiatów Polskich, Lawendowa, Lazurowa, Lipowa, Magnolii, Malinowa, Małkińska, Mazowiecka, Modra, Modrzewiowa, Morelowa, Niska, Nowa, Piękna, Plac Wolności, Plater Emilii, Poziomkowa, Radwańskiego, Reymonta, Rubinkowskiego, Rytla, Sienkiewicza, Słowackiego, Sobotki, Sportowa, Sudoła, Surowskiego, Szkolna, Szpitalna, Śnieżna, Taczanowskiego, Techników, Tęczowa, Warchalskiego, Widnichowska, Wieczorka, Wójtowska, Wspólna, Zakrzewskiego, Zapolskiej, Zawiszy, Zdrojowa, Żeromskiego, 63 Rok, Akacjowa, Aleja Świętego Jana Pawła II, Baczyńskiego, Batorego, Billewiczówny, Borowskiego, Brokowska, Broniewskiego, Brzozowa, Brzózki, Bukowa, Chopina, Dębowa, Długosza, Dolna, Fryczego, Gajcego, Gajowa, Gałczyńskiego, Hajduczka, Herberta, Iglasta, Iłłakowiczówny, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kacza, Kalinowa, Kamienna, Ketlinga, Kiemliczów, Kochanowskiego, Kopernika, Kosynierów, Kowalskiego Rocha, Krótka, Książęca, Kwiatowa, Langiewicza, Lechonia, Leśmiana, Leśna, Łąkowa, Makuszyńskiego, Mieczkowskiego, Morcinka, Mystkowskiego, Na Polance, Nałkowskiej, Olszynowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piłata, Plac Waryńskiego, Podstoczysko, Poprzeczna, Prosta, Przeskok, Przybosia, Sapiechy, Skargi Piotra, Skrzetuskiego, Słonimskiego, Sosnowa, Srebrna, Staffa, Staszica, Szlachecka, Świerkowa, Targowa, Tetmajera, Topolowa, Traugutta, Trębickiego, Tuwima, Warszawska, Wiejska, Witaminowa, Witkiewicza, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zielona, Zagłoby, Zaciszna.
Pobierz

Data nadania: 5.01.2022 r.

Archiwum
maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Skip to content